Туалетна вода Hermes Terre dANDamp;amp;#39;Hermes Eau De Toilette для чоловіків - edt 5 ml mini

(10167)
380 ₴

В обігу з: 2006
Стать: чоловіча
Класифікація аромату: дерев'яні, пряні
Початкова нота: Апельсин, Грейпфрут
Нота серця: ветивер, герань, пачулі, перець, розмарин
Кінцева нота: атласський кедр


Сила цитрусових та перцю у поєднанні з крем'яною нотою розкриває сліди землі. Він створений для нього – практичний, статусний, впевнений у собі. Його власник завжди знає куди йде, чого прагне і чого хоче. Аромат лише підкреслює його позитивні якості, залишає приємні враження та надихає.
Terre d'Hermes оповідає про відносини між людиною і землею, її скромний і гармонійний діалог зі стихіями природи. Це аромат, який поєднує людину з її витоками, із джерелом його творчої сили. Підживитися нею дуже легко: пару бризок на долоні та на шию – сила завжди з вами!
Перше враження про аромат складає наступну картину... Уявіть собі бризки води, які падають на суху і потріскану глину. Там, де вони падали, вони залишали темні плями на курно-червоній землі.
Порив прохолодного вітру проходить під листям старого апельсинового дерева, змушуючи їх шарудити. Там, де тепле густе денне повітря витіснялося дощем, пробивався прохолодний аромат дощу та сирої землі, змішуючись із чудовим терпким ароматом товстошкірих апельсинів, що звисали з гілок. Запах деревини, що походив від древнього дерева, тепер теж був виразний, і, якщо трохи сконцентруватися, можна буде вловити навіть нотки вологого каміння. Чим швидше починався дощ, тим різкіше він затихав. І поки темні хмари трохи розвіялися, крізь хмарний покрив знову пробилися перші сонячні промені.
Характеристики
Вид чоловіча
Вид (для фільтра) чоловіча
Клас парфумерії Нішева
Країна виробник Франція
Країна виробництва Франція
Ноти Початкова нота: Апельсин, Грейпфрут Нота серця: ветивер, герань, пачулі, перець, розмарин.
Об `єм 5 мл
Переважний запах дерев'яний, пряний
Тип Мініатюра (туалетна вода)
Тип (для фільтра) Мініатюра (туалетна вода)
Тип парфумерії Туалетна вода

Написати відгук